LANDS SUPERABRASIVES
AMERİKA BİRLEŞİK DEVLETLERİ
Şirket Profili 1980 senesinde New York’tan Lieber & Solow Ltd. Sentetik Elmas bölümü ile Antwerp’ten Premier Diamond Corp. bütün dünyada LANDS Superabrasives ürünlerini üretmek ve markasını geliştirmek için iş birliği yaptılar. LANDS Superabrasives naturel ve sentetik bütün elmas çeşitlerini, CBN taneciklerini ve tozlarını kendi son teknolojik tesislerinde üretmektedir. Üretim aşamalarındaki sıkı kontroller sayesinde, 30 yıldır bütün dünya tarafından fark edilen kalitede sürekliliği yakalamış bulunmaktadır.
Çözüm ortaklığımız: Baymet Dış Tic. Ltd. Şti. 2006 senesinden beri LANDS Superabrasives markasının tek yetkili satıcısıdır.

www.landssuperabrasives.com

Umicore Cobalt & Specialty Materials
BELÇİKA
Şirket Profili Umicore Cobalt & Specialty Materials (CSM), kobalt ve nikel özel kimyasallarının geri dönüştürülmesi, rafine edilmesi, dönüştürülmesi ve pazarlanmasında dünya lideridir. Tedarikten dağıtıma kadar değer zincirinin her adımında vardır. Geniş uzmanlığı hem kimyasal hem de toz metalurjisinde çok sayıda uygulamayı kapsar. Üretim birimleri ve satış ofisleri tüm kıtalarda mevcuttur.
Çözüm ortaklığımız: Baymet Umicore firmasının Kobalt Tozları resmi distribütörüdür.

https://www.umicore.com/

POMETON
İTALYA
Şirket Profili Neredeyse 80 yıldır Pometon, hem demirli hem de demirsiz metalik tozlar için yenilik, kalite ve müşteri hizmetleri için endüstri standardı olmuştur. Pometon, benzersiz ısmarlama tozlar geliştirmek için metalik alaşımları eritir, atomize eder ve karıştırır. Her bir toz, uygulamaya bağlı olarak özel özelliklere sahip özel bir teknik çözümdür. Pometon'un tozları, otomotiv endüstrisi için yüksek mukavemet / ağırlık oranına sahip mekanik parçalardan, kendinden yağlamalı yataklara, elmaslı aletlere, prestijli arabalar, trenler ve dağ bisikletleri için yüksek performanslı fren sistemlerinde kullanılan fren pedlerine kadar çok çeşitli uygulamalarda kullanılmaktadır. Son zamanlarda Pometon, elektrikli araçlar, 3D baskı ve tıbbi protezler için tozlar geliştiriyor.
Çözüm Ortaklığımız Baymet Pometon firmasının Elmaslı Aletler Sanayi distribütörüdür.

https://www.pometon.com/en/

BASF
ALMANYA
Şirket Profili BASF'nin CIP'si, benzersiz morfolojik özelliklere sahip son derece ince ve saf bir demir tozudur. BASF, 85 yıl önce CIP üretme sürecini keşfetti ve hala dünyanın lider üreticisi. Müşterilerimizle birlikte çalışarak, tüm farklı uygulamalar yelpazesi için yenilikçi çözümler geliştirmek için deneyimimizi ve uzmanlığımızı kullanıyoruz. Sonuç olarak, özel ihtiyaçlara göre uyarlanmış geniş bir CIP yelpazesidir.
Çözüm ortaklığımız: Baymet Basf firmasının Carbonyl Demir Tozu distribütörüdür.

https://www.basf.com/tr/tr.html

AUDRA
ALMANYA
Şirket Profili Augsburger Drahtseilfabrik GmbH, halat sektöründeki en eski şirketlerden biridir. 1785'ten beri yaptığımız her şey tellere odaklanıyor. Bu nedenle bugün çelik tel halatlar için son derece gelişmiş ve eksiksiz bir ürün ve aksesuar serisi sunuyoruz. Her amaca yönelik özel tel halat konstrüksiyon üretiminin yanı sıra, makine mühendisliği, inşaat, otomotiv endüstrileri ve bunların tedarikçileri ile kablo yapıları gibi tüm endüstriler için kaldırma ve kaldırma için tamamen bitmiş elemanlar sunuyoruz.
Çözüm ortaklığımız: Baymet Audra firmasının çelik halat distribütörüdür.

https://www.audra.de/

MWS S.R.L
AMERİKA BİRLEŞİK DEVLETLERİ
Şirket Profili MWS, ısıl işlem fırınlarının üretimini proje aşamasından devreye alma aşamasına kadar müşterilerinin fabrikasında gerçekleştirirken, üretimin tüm aşamaları, MWS'nin Rosà'daki (Vicenza eyaleti, İtalya) genel merkezinde dikkatle gerçekleştirilmekte ve denetlenmektedir. Müşterilerimiz için eksiksiz bir satış sonrası yardım sunmaktan gurur duyuyoruz. MWS fırını satın aldığınızda, tamamen gelişmeye ve karşılıklı büyümeye odaklanmış bir firma ile çalışmaya başlıyorsunuz. Ürünlerinize ısıl işlem uygulamanız gerekiyorsa, İhtiyaçlarınıza en uygun çözümümüzü öğrenmek için Bizimle iletişime geçin.
Çözüm ortaklığımız: Baymet MWS firmasının distribütörüdür.

https://mwsforni.it/